Pavtube Blu-Ray Ripper

Pavtube Blu-Ray Ripper 3.3.1.4818

Ripuj zabezpieczone płyty DVD i Blue-Ray

Zalety

  • Obsługa Blu-Ray
  • Może dołączyć napisy
  • Konwersja do dowolnego formatu

Wady

  • Paskudny interfejs

Bardzo dobry
8

Pavtube Blu-Ray Ripper to program do kopiowania dysków DVD i Blu-Ray, nawet tych zabezpieczonych. Dodatkowo umożliwia on konwersję do dowolnego formatu i podstawową edycję.

Pavtube Blu-Ray Ripper wita nas niebieskim, bijącym w oczy interfejsem. Na szczęście poza agresywną kolorystyką nie można mu nic zarzucić. Wszystkie opcje są łatwe do rozpoznania o obsługa programu nie sprawia problemów. Program oferuje sporo dodatkowych opcji, takich jak wybór ścieżki dźwiękowej i napisów do skopiowania. Możemy także umieścić znak wodny na filmie, zmienić rozmiar i delikatnie zmodyfikować parametry obrazu.

Pavtube Blu-Ray Ripper umożliwia zarówno skopiowanie całego dysku z zachowaniem niezmienionej struktury, jak i konwersję do popularnych formatów. Standardowo mamy dostęp do predefiniowanych ustawień dla najpopularniejszych urządzeń przenośnych, takich jak iPhone, iPod, iPad, PSP oraz formatów filmowych AVI, MPG, MOV itd. Dodatkowo posiadamy możliwość zmiany każdego ze standardowych ustawień i wprowadzenia własnych parametrów.

Pavtube Blu-Ray Ripper całkiem nieźle radzi sobie z zabezpieczonymi płytami DVD i Blu-Ray. Większość z nich można bez problemu zarówno skopiować jak i skonwertować do innego formatu. Nie ma jednak gwarancji, ze programowi oprą się wszystkie zabezpieczenia. Niemniej jednak w naszych testach program poradził sobie bardzo dobrze

Pavtube Blu-Ray Ripper to program o dużych możliwościach. Nie tylko możemy skopiować nasze zabezpieczone płyty DVD i Blu-Ray, ale również skonwertować je do innych formatów, razem z napisami.

Pavtube Blu-Ray Ripper obsługuje następujące formaty

Video: MP4, 3GP, FLV, MPEG-4, AVI, MPG, WMV, VC-1, MOV, 3G2, VOB, MKV, TS, DV, ASF.
Audio: MP3, AAC, FLAC, MKA, OGG, WAV, AC3, M4A, DTS.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Więcej
Pavtube Blu-Ray Ripper

Download

Pavtube Blu-Ray Ripper 3.3.1.4818

Opinie użytkowników o Pavtube Blu-Ray Ripper